Záměry tantry pro ženy II.


Žena se jako muž vyjadřuje, zápasí, aby muže v sobě změnila.


Deprogramovat mužský svět, kterého je žena plná.
Je známo, že žena v mnohých životních situacích nahrazuje muže. Stává se, že zůstává s dítětem sama a potom hraje obě role. Otce i matky. Není-li nikoho o koho by se mohla definitivně opřít, potom musí sama bojovat o přežití, to znamená vydělávat peníze, starat se o majetek, finance. Toto jsou energeticky ryze mužské záležitosti. (Netvrdím samozřejmě, že toto není samozřejmá dnes realita a ani toto nechci nikterak posuzovat.)


Aby mohly některé ženské potenciály a talenty vykvést a zazářit, je potřeba tyto mužské světy deprogramovat, odstranit doprožitím. Potom bude moct zazářit opravdový drahokam ženy, je to jako by se dnes skrýval pod nánosem jemného poprašku.


Z počátku je tento deprogram katarzní proces, žena se jako muž vyjadřuje, zápasí, aby muže v sobě změnila. Zpracování střetů s mužským světem. Pomocí rolové terapie a v zastoupení většiny partnerů, které žena v životě potkala.

Manžel, milenec, bratr, soused, kamarád. Archetypální návrat k ženě Umění se odevzdat a umění přijímat, umění tajemství a umělecké pokusy Hledání schopností ženu vyjadřovat, ale i ženu léčit


www.pranama.blog.cz/