Tantra jóga a Mohendžodáro, Blanka Milevová


Asi po roce cvičení: zlepšení a zjemnění pleti v obličeji a v okolí nosu se mi již netvoří žádné komedony(malé černé tečky).Pevnější prsa. Bříško je krásně ploché, protože se procvičují svaly které se u jiného cvičení neprocvičí. Je to dokonce jednodušší a účinnější způsob zpevnění bříška než je upotit u nějakého posilování. Zní to jako pohádka,ale 20min. cvičení denně stačí. Tolik času denně si každá žena opravdu může věnovat. Jednou až dvakrát týdě docházkový kurz a výsledek se určitě dříve,nebo později dostaví. Také mám napjatější a pevnější kůži v oblasti boků a hýždí.Oblečení lépe padne a cítím se skvěle.

Autorka Blanka Milevová je akreditovanou lektorkou Mohendžodáro, MUDr. Monika Sičová, tantrická jóga pro ženy


Tantra a výsledky

Pevnější pánevní dno. Cvičila jsem celý svůj život,ale jiné cvičení ani joga,ani cvičení zdravotní sestry Mojžíšové se účinkům cvičení Mohendžodáro nevyrovnají.Lepší ucelený program zaměřený na ženu jsem nepoznala.Na cvičení zdravotní sestry Mojžíšové nedám dopustit(mám doma knížku a praktikovala jsem jej) je dobrý doplněk ke cvičení Mohendžodáro. Z vlastní zkušenosti mohu říct že cvičení Mohendžodáro se nevyrovná.

Žádné jiné cvičení neprobudí v ženě jiskru-vnitřní oheň,vášeň-život. Když v ženě není život,nemůže dát ani život novému člověku. Není možné dát něco,co sama nemám. Myslím že je to hlavní problém dnešních mladých žen,které nemohou otěhotnět. Je to ten oheň který udržuje Bohyně Vestálka. Oheň ke kterému se každý muž rád vrací,oheň který tvoří to správné teplo celého domova.Kde je vyhaslá žena,je vyhaslý celý domov-chybí teplo které drží pohromadě celou rodinu. Je to vnitřní síla a oheň který v sobě může probudit každá žena,která opravdu chce,nebojí se změny a je ochotna sama sobě věnovat trochu času a pozornosti. Svůj čas nikomu nedlužíme,záleží na každém jak si se svým časem naloží.Tantra a vnitřní oheň

Kdysi dávno mi můj kamarád který hodně cestoval po světě a také poznal hodně žen říkal, že některé ženy jsou uvnitř těla chladné-studené a některé hoří. Ptala jsem se ho jak je to možné? Vždyt uvnitř těla má přeci každý teplo nějakých 37 C? Také jsem si myslela že kamarád cestovatel dělí ženy podle místa jejich původu třeba jestli jsou ze severu,nebo z jihu. Dnes vím že mluvil o vnitřním ohni. Mohedžodáro umí vnitřní oheň probudit v každé ženě. Jsem ráda,že cvičení Mohendžodáro do Evropy přivezla právě česká žena Mudr. Monika Síčová. Dovezla českým ženám opravdu poklad- klenot.

Mohendžodáro umí zažehnout jiskru a rozpálit oheň i v ženách kde je uhaslý oheň po několik generací po ženské genetické linii Naše maminky,babičky,prababičky pomalu vyhasínaly. Asi nebylo možné žít ve válkách a v patriarchální společnosti jinak. Většinou jen přežívaly a existovaly.Tak dostávala generace po generaci méně a méně. Ženy bez energie a vnitřního ohně už ani neměly co dát dalším generacím. Nikdo nemůže dávat co sám nemá. Dnes žijeme v moderní době se spoustou vymožeností,ale přesto mnoho žen jen přežívá a existuje.Jsem velice ráda a vděčná že v ČR máme. Mohendžodáro,které umí v ženách rozpálit oheň ,který byl někde vyhaslý i po několik generací. Je radost pozorovat jiné ženy které také cvičí Mohendžodáro. Jak rozkvétají a vyzařuje z nich jejich síla,láska,vášeň a radost ze života. Jak vnitřní krása vyzařuje na povrch. To vše umí Mohendžodáro jako nějaké kouzlo . Na každé ženě,která cvičí Mohendžodáro je to vidět. Je to opravdu ozdravující a zkrášlující cvičení,které se uchovalo ze starých kultur.Moudrá bohyně matka umí vždy něco uchovat i na horší časy.

Každá žena je Bohyně,která v sobě může znovu probudit to, co bylo po generace ztraceno.Stačí chtít. Mohendžodáro je tady a ted a je dostupné každé ženě,která chce probudit svou životní vnitřní sílu. Stačí se jen opravdu rozhodnout a přijmout fakt,že se potřebujeme učit. Od života musíme chtít víc než jen přežívat.

S láskou

Blanka Milevová

Přebírání článků bez svolení provozovatele těchto stránek je zakázáno. Pro možnost publikování tohoto článku na vašem serveru nás prosím kontaktujte do kanceláře emailem na info@sugama.cz

Oficiální website tantra jógy pro ženy, MOHENDŽODÁRO, přímo u zakladatelky MUDr. Moniky Sičové. Kompletní nabídka kursů. Vše o tantra józe pro ženy www.mohendzodaro.cz