Základní kurzy Mohendžodáro, stupeň I - rok 2013


Milé ženy, přijďte ochutnat tantrické cvičení Mohendžodáro. Přijdte si užít meditace v kruhu žen a tantru pro ženy. Probereme kompletní základy pro tantra-jógu.

Volné termíny na rok 2013 jsou: 13. - 17. listopadu 2013 a 27.11. - 1. prosince 2013

Jedná se o skvost mezi základními kurzy, a to díky času, který na sebe budeme mít. Na tomto kurzu se naučíte kompletní základy tantra-jógy Mohendžodáro. Díky tantra-józe pro ženy získáte kvalitní milostný život, naplnění...Pro začínající a mírně pokročilé.


Přijďte ochutnat cvičení Mohendžodáro a Osho meditace. Kurz je určený hlavně pro začátečnice. Vnitřní žena, tantra a Mohendžodáro.

Toto je pobyt určený pro začátečnice nebo mírně pokročilé. Během čtyř dnů probereme kompletní základy tantra-jógy, budeme cvičit Osho meditace (Kundalini, Dynamickou, Dýchání do čaker, Nadabrahma...).

Kurz začíná buď ve středu večer a končí v neděli obědem. Nebo začíná v pátek večer a končí v úterý obědem.

Tento kurz je zaměřen na většinu ásan Mateřského okruhu. Probereme větší množství látky. Více informací dále získáte během kurzu. Kurz slouží také jako příprava na celoroční školu Mohendžodáro. Více informací o škole obdržíte na kurzu. Jinak samozřejmě můžete čerpat velký užitek již ze základního kurzu, budeme se Vám snažit předat komplatní meditační a cvičební základ pro Mohendžodáro.

Program:
Tantra-joga pro ženy, cvičení Mateřského okruhu, cvičení Mohendžodáro
Práce s čakrami, čakrové léčení, tanec čaker, zvuky čaker, dýchání do čaker
Osho meditace
Léčení ženského zdraví, odstraňování problémů ženských orgánů
Kompletní a systematické pojednání o nácviku praktické tantra-jógy
Naučíme se rozvádět a používat svou vlastní sexuální energii, abychom zlepšily své zdraví a prodloužily svůj život.

Budeme se mimo jiné zabývat těmito tématy:

Jak komunikovat se svou vnitřní ženou.
Jak porozumět vnitřním procesům ženy
Jak se ponořit do meditace a do hloubky duše

Jak pracovat se svou sexuální energií
Jak rozvádět energii z pánve do celého těla
Jak porozumět devíti aspektům ženy
Jak posílit pánevní dno
Jak zkvalitnit milování
Jak dosáhnout orgasmu
Jak navýšit své vědomí

Co se na kurzu naučíte:

především kompletní základy tantrajógy, meditace jako je Kundalini, Dynamická. Dále dynamiku pánevního dna. Vše co se naučíte můžete okamžitě použít doma ke zlepšení vlastního zdraví. A to jak sexuálního, tak v oblasti celé malé pánve, zlepšení gynekologických potíží, jako jsou výtoky, bolesti...

Každý kurz je zaměřený na jiné téma a to:

1) Příběh ženství - podpora vnitřní ženy,
2) Vnitřní zrak - podpora intuice a intuitivního naladění
3) Pohled do vesmíru - podpora kreativity
4) Šťavnatá jóni - podpora sexuality

Také získáte zdarma skripta, podle kterých si můžete sami okamžitě začít cvičit doma. Každý kurz je veden tak, abyste z něj měly okamžitý praktický užitečný výsledek.

Místo konání: Meditační centrum Lažánky
Vede: Ma Deva Tantra, Pranama a Shunyam, kurz je veden týmově a každý lektor vnáší do problematiky svůj vhled
Příspěvek: 5.280 Kč kursovné, ubytování a strava
Příspěvek za ubytování a stravu je celkem 500 Kč (ubytování 60 Kč/den a strava 65 Kč/den). Cena za ubytování a stravu je nízká a v podstatě režijní. Můžeme si tuto cenu dovolit, protože se jedná o objekt našeho sdružení. Ubytování je skromné v meditačním centru, ve vícelůžkových pokojích nebo meditační místnosti ( zřídka). Jídlo je vždy bezmasé, ale chutné, začíná vždy ve čtrtek snídaní a končí nedělním obědem. Pokud toužíte po větším komfortu a soukromí, je možno se ubytovat v hotelu Vyhlídka v Lažánkách (cca 400 Kč/noc). Z naší zkušenosti je ale lepší zůstat bydlet v Meditačním centru, protože zůstáváte v kontaktu se skupinou a nedochází k oddělení. Strava je vždy bezmasá, abychom podpořili meditaci a meditační stav. Doporučuji na celou dobu pobytu maso a těžké potraviny vynechat. K dispozici je čajovnička, sauna (40 Kč), možnost zapůjčit lůžkoviny (30 Kč/kus). Jinak si můžete přivést vlastní spacák či deku. Deka je také k zapůjčení - zdarma.

Tento kurz slouží především také jako příprava na Celoroční školu Umění tantra-jógy, která začíná v lednu 2014. Jedná se o ucelený a komplexní program vyučování tantra-jógy. Nedílnou součástí programu jsou Osho meditace.

Také dostanete skripta a návod na domácí průpravu a samostatné cvičení doma, tak abyste si odnesly co největší užitek z čtyřdenního semináře.

Veškeré praktické podklady pro přihlášení a platbu kurzu:

Přihláška na kurz je platná od okamžiku zaplacení zálohy 1500 Kč. Záloha je splatné obratem od zaslání přihlášky.
Přihláška na kurz je platná až po zaplacení zálohy 1500 Kč na účet.
Splatnost zálohy je tři dny po zaslání přihlášky.

Záloha se samozřejmě odečítá z ceny kurzu, doplatek do plné výše kurzovného je až na místě první den kurzu. Vezměte si prosím sebou doklad o zaplacení zálohy.
Buď obratem nebo většinou do tří dnů Vám na váš email dojde kompletní pozvánka na kurz. Zkontrolujte si prosím správně zadanou emailovou adresu.
Záloha na kurz 1500 Kč, je splatná tři dny po zaslání přihlášky.
na účet č. 123778402/0300
variabilní symbol: Tvé datum narození uvedené v přihlášce
specifický symbol: 1. den konání akce, (např. 1510 znamená 15. října)
zpráva pro příjemce napsat: Jméno a příjmení, kurs TJ a datum kursu (např. Alena Obermajerová, kurz TJ, 15. ledna 2011)

Nezasílejte nám prosím platbu zpožděně, nevyřízené přihlášky nám dělají špatnou službu v administraci. Nehlašte se prosím bez zaplacení zálohy.

Určitě uveďte všechna data. Nezasílejte nám prosím neúplné platební údaje, máme i jiné platby z jiných škol a kurzů a velmi těžko se nám identifikují platby beze jména. Naše Meditační centrum Lažánky pořádá kurzy i jiných lektorů a jiných škol od kterých nám chodí platby.

Zaplacením zálohy a závaznou přihláškou na kurz s Vámi samozřejmě počítáme. Nedošla by li vaše platba správně nebo bychom jí nedokázali identifikovat, určitě se vám osobně ozveme na telefon nebo email. Jinak s vámi automaticky počítáme na kurzu. Na váš email dojde bud obratem nebo do tří dnů pozvánka na kurz.

Platební údaje:
Název účtu OSHO SUG.MED.CENTER
ČSOB Číslo účtu: 123778402/0300
IBAN:CZ48 0300 0000 0001 2377 8402
BIC (SWIFT) CEKOCZPP
Adresa: OSMC, A. Procházky 5, 623 00 Brno
IČO: 65348818
Č.registrace: II/s-OS/1-30537/96-R u MV ČR
Kontakt: info@sugama.cz, 775 370466, 608 708996, www.mohendzodaro.cz
Místo konání kursu: Meditační centrum Lažánky, Lažánky 133, 664 71 Veverská Bitýška

Storno podmínky:
Odhlášení z kurzu
více jak 6 týdnů (42 dní) před zahájením storno 400 Kč nebo možnost převést na jiný kurz bez storna
6 týdnů až 2 týdny před zahájením kurzu, (42 dní - 14 dní), storno 50 procent kurzovného
14 dní až 1 den před kurzem storno 100 procent kurzovného

Převedení 90 procent kurzovného na další kurz: Při velmi vážném a urgentním důvodu (! čtěte prosím pečlivě odstavec níže!): v případě opravdu vážného důvodu storna přihlášky Vám převedeme jednou kurzovné (a to plných 90 procent) na další vámi zvolený kurz. Je potřeba nás okamžitě a obratem informovat emailem do kanceláře na info(zavináč)sugama.cz. Stačí emailem, nemusíte telefonicky. Převedeme Vám vaši zálohu poníženou o 10 procent z aktuální ceny plného kurzovného na Vámi zvolený kurz. Kurzovné si můžete vybrat vždy do 12 kalendářních měsíců.

Většinou neúčtujeme plné storno kurzovného, maximálně do výše zálohy.

Je možno za sebe poslat náhradnici, na kurz ve stejné datum, ovšem ne osobu dříve přihlášenou. V tom případě převedeme kurzovné na ni.

Milé ženy, co se týče storna a přihlašování na kurz.
Zvažte prosím odpovědně a pečlivě všechny okolnosti a přihlašte se na kurz pokud o něj máte vážný zájem. Máme v poslední době špatnou zkušenost s tím, že měsíc před kursem se deset až čtyřicet procent účastníků odhlásí nebo přehlásí. Často bývá důvod velmi banální. Pouze několik případů je opravdu vážných. Nemůžeme tak vůbec počítat s daným počtem účastníků a potom máme na kurzu buď účastníků mnoho nebo málo. Snažíme se zodpovědně a pečlivě organizovat kurz i s ohledem na počet účastníků, ale s tímto fenoménem se velmi potýkáme.

O naše kurzy je veliký zájem a často bývají některé termíny dlouhou dobu dopředu obsazeny a zavřeny pro další přihlašování. Na poslední chvíli odhlášení ( poslední chvíle je pro nás i měsíc) většinou znamená, že už další účastník nepřijede, protože není možné abychom neustále vyhlašovali kurz obsazen, kurz neobsazen.a také ženy, které měly o kurz zájem později musí třeba čekat i několik měsíců na volný termín. Nemáme ani tolik administrativních pracovníků, aby neustále hlídali a obvolávali případné náhradníky.

Proto máme přísné storno podmínky. Nechceme, aby byly na úkor vás - těch poctivých a zodpovědných, ale je i spousta žen, které se lehce přihlásí a také lehce odhlásí jako vánek, například kvůli kamarádce, že se jí nechce atp., divily byste se, co je všechno možné.

Proto jsme vyhlásili ještě jeden ústupek, abychom vám co nejvíce vyšli vstříc, protože jsme opravdu rádi, že máte o Mohendžodáro zájem a chceme vám vyjít vstříc. Není naším záměrem vůbec nějaké storno, naší touhou je, abyste měly možnost Mohendžodáro ochutnat na vlastní kůži a poznat jeho blahodárný efekt.

Onemocníte-li vy osobně nebo vaše dítě nebo osoba blízká na vás závislá, nebo nastane neplánovaná operace, nebo nastane velmi vážná životní okolnost, jejichž okolnosti nejdou opravdu vyřešit, tak máte možnost převést si kurzovné na další kurs, a to ve výši 90 procent kurzovného. V praxi to znamená, že Vám zálohu převedeme na další vámi zvolený kurz, záloha bude ponížena o 10 procent z aktuální ceny plného kurzovného. Např. záloha 1500 Kč - 398 Kč (10 procent kurzovného). Kurzovné je možno si vybrat do 12 kalendářních měsíců na dalším vámi zvoleném kurzu.

Je potřeba nás o tom obratem informovat do kanceláře na info(zavináč)sugama.cz, stačí emailem, nemusíte telefonicky.

Rádi Vám vyjdeme vstříc, buďte ale prosím velmi pečliví s vašimi časovými plány a přihlašováním na naše kurzy.

Na váš email dojde buď obratem nebo do tří dnů podrobný dopis a pozvánka na kurz.